Новини

Наша гордість

Підготовка науковї молоді в системі малої академії наук (МАН) та студентського наукового товариства (СНТ) для кафедри фізіології ДМА завжди є важливім пріоритетом.

Учні та студенти-гуртківці кафедри фізіології неодноразово ставали переможцями конкурсів різного рівня. В цьому році була високо оцінена науково-дослідна робота учня 10-го класу Дніпровського хіміко-екологічного ліцею Еміля Біленького в категорії «Анатомія і фізіологія людини» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2019» (науково-дослідний проект: «Вплив андрогенодефіциту на біоелектричну активність литкового м’язу у щурів-самців»; науковий керівник: завідувач кафедри фізіології ДМА, д.мед.н., професор О.Г.Родинський).

З особливою гордістю також хочемо проінформувати, що науководослідна робота Еміля Біленького отримала ІІ місце на 2 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науководослідних робіт Малої академії наук України по відділенню «Хімія та біологія» секції «Медіцина» (науковий керівник: д.мед.н., професор О.Г.Родинський). Вітаємо переможця з великими успіхами та щиро бажаємо подальших досягнень!